Home » Katedra » Podziękowania Dyrekcji Zakładu Sapa Aluminium Sp. z o.o. z Chrzanowa

Podziękowania Dyrekcji Zakładu Sapa Aluminium Sp. z o.o. z Chrzanowa

Podziękowanie

Składamy serdeczne podziękowania Dyrektorowi Zakładu Sapa Aluminium w Chrzanowie, Panu Jackowi Zimolągowi za przekazanie w darze maszyny wytrzymałościowej Zwick Z050 z głowicą 50 kN i z ekstensometrem, Wydziałowi Metali Nieżelaznych Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
Maszyna wytrzymałościowa zostanie przekazana na stan Katedry Nauki o Materiałach i Inżynierii Metali Nieżelaznych Wydziału Metali Nieżelaznych.
Pragniemy również podziękować pracownikom Zakładu Sapa Aluminium za zainstalowanie i uruchomienie maszyny wytrzymałościowej na Wydziale Metali Nieżelaznych.
Przekazana maszyna wytrzymałościowa będzie w pełni wykorzystana nie tylko przez Katedrę Nauki o Materiałach i Inżynierii Metali Nieżelaznych, ale również będzie stanowiła wsparcie dla Wydziału Metali Nieżelaznych zarówno w dydaktyce jak i badaniach naukowych. Ponadto przekazana maszyna przyczyni się do poprawy jakości i wiarygodności badań mechanicznych w naszej jednostce.
Pragniemy również wyrazić wdzięczność za dotychczasową współpracę, profesjonalizm we wspólnie realizowanych przedsięwzięciach i za partnerskie relacje łączące Wydział Metali Nieżelaznych i Zakład Sapa Aluminium w Chrzanowie.

Z wyrazami wdzięczności,

Dziekan Wydziału Metali Nieżelaznych